9. - 12. září 2021
Camping Vranovská pláž
FB událost

FAQ

Stravování

Stravování je v kempu zajištěno formou polopenze (snídaně a večeře), na které můžeš dorazit v 2 hodinových rozestupech. Oběd si pak můžeš objednat přímo u svého instruktora nebo využít některou z restaurací, které se v kempu nacházejí. V areálu kempu je také k dispozici obchod s potravinami a několik potravinových automatů.

Speciální stravování

Jsme Ti schopni zajistit jakoukoliv formu polopenze (vegetariánskou, veganskou, bezlepkovou, bezlaktózovou), stačí si vybrat požadovanou stravu v rezervačním formuláři. Pokud by ti tento výběr nestačil, napiš nám prosím svůj požadavek a my se Ti budeme snažit po domluvě s kempem vyhovět.

Autobusová doprava

Vzhledem k tomu, že obsadíme celý kemp, budou autobusy odjíždět v určitých časových rozestupech mezi 11. a 13. hodinou. Stanoviště autobusu je před restaurací Bohéma u Janáčkova Divadla, kousek od tramvajové zastávky Moravské náměstí linky č. 1. Přesné informace k odjezdu Ti odešleme společně s programem nejpozději v úterý před odjezdem.

Vlastní doprava do kempu

Pokud se chceš do kempu dopravit sám, zašleme ti na email před odjezdem přesné pokyny k příjezdu do kempu. Auto pak můžeš nechat po celý průběh Zaškolováku na parkovišti před kempem nebo přímo v areálu kempu, parkování je zdarma.

Placení v kempu

Po celém kempu je platba možná pouze v hotovosti. Je proto dobré mít s sebou určitou peněžní rezervu. Kdyby ti ale kapesné došlo, nemusíš zoufat, v areálu kempu je totiž nově umístěný bankomat.

Společné ubytování

Ubytování se snažíme rozdělit tak, abys bydlel/a na chatce společně se svými budoucími spolužáky. Pokud však vyrážíš na Zaškolovák se svým kamarádem nebo kamarádkou, přítelem nebo přítelkyní, který je také studentem Masarykovy univerzity, není problém vám zajistit společné ubytování v jedné chatce. Tento požadavek však potřebujeme vědět minimálně týden před odjezdem, abychom měli dostatek času jej zpracovat. Požadavek na společné ubytování nám prosím zašli na email muj@zaskolovak.cz.

Partner/partnerka mimo Masarykovu univerzitu

Pokud chceš na Zaškolovák vyrazit společně se svým kamarádem nebo kamarádkou, přítelem nebo přítelkyní, který není studentem Masarykovy univerzity, zatrhni tuto možnost v rezervačním formuláři. Na email Ti poté dorazí pokyny k platbě pro dvě osoby. Společné ubytování i rozdělení do skupinek budete mít poté zajištěné automaticky.

Co s sebou

Nezapomeň si vzít s sebou oblečení, ve kterém se budeš cítit při všech aktivitách v kempu pohodlně a zároveň se nebudeš bát o jeho zničení. Je dobré myslet ale i na nepřízeň počasí a vzít si s sebou i teplejší oblečení. Pokud Ti v noci bývá zima, doporučujeme si přibalit i deku nebo spacák. Určitě se Ti bude hodit i menší občerstvení ve formě sušenek, müsli tyčinek apod. Naopak nedoporučujeme si s sebou brát notebooky a ostatní předměty vyšší finanční hodnoty, které by se Ti mohly v kempu ztratit.

Nedoručený email

Pokud Ti od nás nedorazil jakýkoliv email, ať už potvrzovací nebo informační, prohledej nejpve složku SPAM. Když ani to nepomůže, napiš nám a my Ti tento email rádi znovu přepošleme.

Špatně vyplněný rezervační formulář

Pokud chceš změnit některé údaje v rezervačním formuláři – např. změnit způsob dopravy nebo stravování, napiš nám to prosím.

Chybně zadaný variabilní symbol při platbě

Pokud jsi při bankovním převodu zadal/a špatný variabilní symbol, pošli nám prosím email s číslem účtu, ze kterého byla platba provedena. S touto informací Tvou platbu již pravděpodobně dohledáme. O přijetí platby Ti dorazí informační email.

Platby ze zahraničí

Pokud platbu provádíš v eurech ze zahraniční banky, přepočítej částku dle aktuálního kurzu tvé banky. Částka za pobyt by měla odpovídat částce cca 99 EUR (39 EUR záloha, 60 EUR doplatek pobytu). Drobné korunové diference však řešit nebudeme. IBAN a SWIFT kód máš k dispozici v přihlašovacím e-mailu. Pokud bys potřeboval další údaje k bankovnímu převodu, napiš nám prosím.

Ztráty a nálezy

Ztráty a nálezy se budeme snažit zveřejnit co nejdříve, vyzvednutí je pak možné po domluvě.

Jediná univerzitní seznamovací akce pro prváky celé Masarykovy univerzity

Nenech si utéct ten nejlepší start vysokoškolského studia

Rezervace